BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rudeninės naujienos - “ManoVystyklų” klubas

Vystyklystė - nuolatiniai atradimai. Juk nėra vieno teisingausio būdo, kaip auginti savo kūdikį su daugkartiniais vystyklais. Todėl kviečiu kartu ieškoti, mokytis, domėtis, bendrauti ir dalintis savo patirtimi „Mano vystyklų” klube.

Kiekvieną antrą mėnesio penktadienį nuo 11 iki 13 val. Prieraišiosios tėvystės centre jūsų, mieli tėveliai ir mamytės su kūdikėliais, laukiu aš, vystyklinė mama Asta. „Mano vystyklų” klubas - tai palaikymo komanda auginantiems kūdikius su vystyklais. Galite dalyvauti pavienėse klubo paskaitose arba lankytis čia nuolat ir kas mėnesį sužinoti daug vertingos informacijos apie vystyklystę, gauti atsakymų į jus asmeniškai neraminančius klausimus.

Šiame klube iki siūlo iščiupinėsime vystyklų audinius, susipažinsime su modelių įvairove, keisimės užpakaliukų priežiūros receptais, nagrinėsime skalbimo priemonių etiketes, kalbėsimės, kaip keliauti ar nakvoti su vystyklais, kaip juos rišti, segti, kaip pritaikyti savo turimą vystyklų komplektą prie besikeičiančių augančio kūdikio poreikių, taip pat susipažinsime su kompetentingais svečiais, dalysimės naujausia informacija ir puoselėsime tai, kas paprasta, bet genialu ir amžina.
Dalis susitikimo skiriama asmeniniams klausimams, konsultacijoms ir diskusijoms.

Ateikite, jei vystyklystė jums maloni, - sutiksite bendraminčių.
Ateikite, jei buvote pasiryžę auginti vaikelį su vystyklais, bet nesiseka, - sulauksite patarimo, padrąsinimo ar tiesiog palaikymo.

Pirmoji „Mano vystyklų klubo” paskaita - rugsėjo 9 dieną, 11 val. Tema - „Aš ir mano vystyklai”. Kadangi tai pirmasis „Mano vystyklų klubo” susitikimas, jį skirsime susipažinimui. Prisiminsime, kodėl verta rinktis medžiagines kelnytes. Kviečiu atsinešti kiek įmanoma visą savo vystyklų spintą, parodyti viena kitai, kaip galima derinti skirtingų gamintojų vystyklus, kokie tinka eiti į lauką, kokie - nakčiai, kokie - namuose ir t.t. Ateikite net jei dar neturite vystyklų arba turite jų nedaug ir nežinote, kokių jums reikia: galbūt kitų mamų patirtis įkvėps ir padės susidėlioti savo prioritetus.

Kitos numatomos susitikimų datos: 2011 m. spalio 14 d., lapkričio 11 d., gruodžio 9 d., 2012 m. sausio 20 d., vasario 10 d., kovo 16 d., balandžio 13 d., gegužės 11 d., birželio 8 d.
Klubo susitikimai yra nemokami.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Rudeninės naujienos - “ManoVystyklų” klubas”

 1.   Dominika rašo:

  Kada dabar bus paskaita?

 2.   sausainine rašo:

  O kaip čia nesutampa info su Prieraišios tėvystės centro?
  ten sakoma, kad mokama ir datos kitos..
  http://prieraisiojitevyste.lt/node/63

 3.   manovystyklai rašo:

  Mamytės, “Mano Vystyklų” klubas riedės kartą per mėnesį penktadieniais http://prieraisiojitevyste.lt/node/267

  “Vystyklystės pradžiamokslis” ir toliau vyks trečiadieniais
  http://www.prieraisiojitevyste.lt/node/63

  tai skirtingi užsiėmimai. pradžiamokslis - kiekvieną mėnesį vis apie tą patį, jis skirtas vis naujiems žmonėms, kurie NIEKO nežino apie vystyklus arba žino labai mažai, tai tarsi įvadas į vystyklystę :))

  Klube kiekvieną mėnesį lauksime su vis nauja tema, tikiuosi, kad atsiras gana pastovi žmonių komanda (bet nebūtinai:)), tarsi vystyklinių tėvelių bendruomenė, kurie nuolat dalinsis žiniomis ir patarimais tarpusavyje :)

  artimiausias ir pirmasis Vystyklų klubo susitikimas - jau šį penktadienį, rugsėjo 9d.

  artimiausia Vystyklystės prdžiamokslio paskaita - rugsėjo 21d.

  laukiame

  iki

  basta

Rašyk komentarą