BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

“Mano Vystyklų” klubas kviečia susipažinti

Jau šį penktadienį, rugsėjo 9 dieną, 11 val., Prieraišiosios tėvystės centre vyks pirmasis „Mano vystyklų klubo” susitikimas.

Klubas - tai kiekvieną mėnesį vyksiantys nemokami susitikimai, kuriuose galėsite pagilinti žinias apie vystyklystę arba tiesiog įdomiai praleisti laiką kartu su bendraminčiais, išsiaiškinti jums rūpimus klausimus. Kaskart jūsų lauks vis nauja tema.

Šio penktadienio tema „Aš ir mano vystyklai”.

Kadangi tai pirmasis „Mano vystyklų klubo” susitikimas, jį skirsime susipažinimui.

Prisiminsime, kodėl verta rinktis medžiagines kelnytes. Kviečiu atsinešti kiek įmanoma visą savo vystyklų spintą, parodyti viena kitai, kaip galima derinti skirtingų gamintojų vystyklus, kokie tinka eiti į lauką, kokie - nakčiai, kokie - namuose ir t.t.

Ateikite net jei dar neturite vystyklų arba turite jų nedaug ir nežinote, kokių jums reikia: galbūt kitų mamų patirtis įkvėps ir padės susidėlioti savo prioritetus.

Tiems, kurie dar tik laukiasi kūdikių ar dar tik sprendžia, kokį jų higienos būdą pasirinkti, kviečiame pirmiausia išklausyti “Vystyklystės pradžiamokslio” paskaitą. Artimiausia tokia paskaita - rugsėjo 21d. “Prieraišiosios tėvystės centre”.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą