BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mamos, netingėkite - prizai tikrai šaunūs :)

Antrojo VYSTYKLŲ TURGAUS proga
VšĮ Prieraišiosios tėvystės centras ir www.manovystyklai.blogas.lt
skelbia:

* Pasakojimų konkursą šeimoms „Kodėl vystyklai?” Siųskite savo trumpus ir ilgus pasakojimus, kodėl jūs planuojate rinktis ar jau pasirinkote daugkartines sauskelnes.
Dovana - pasirinkto dydžio glaustinukas, tinkamas dėvėti su daugkartinėmis sauskelnėmis http://www.manokrautuvele.lt/flypage/rubai-1-2-m./glaustinukas-su-drambliuku.html
Dovana - muzikinė pasaka „Vištytė ir gaidelis”, CD http://www.strazdaneles.lt/new/index.php?id=267&sub=456
Istorijas siųskite el. p. centras@attachmentparenting.lt iki gegužės 27 d., nurodykite savo vardą, pavardę, tel. nr. ir el. p. adresą. Apie laimėjimą informuosime asmeniškai. Dovanos bus įteiktosVystyklų turgaus metu. Sekite programą!

* Geriausio užpakaliuko priežiūros recepto konkursą - papasakokite, kaip jums pavyko vaikučio užpakaliuką išlaikyti sveiką arba padėti jam pasveikti susirgus.
Dovana - aliejų mišinys iš kvapų namų „Aromata Mirabilia”, sumaišytas būtent jums!
Receptus siųskite el. p. centras@attachmentparenting.lt iki gegužės 27 d., nurodykite savo vardą, pavardę, tel. nr. ir el. p. adresą. Apie laimėjimą informuosime asmeniškai. Dovanos bus įteiktosVystyklų turgaus metu. Sekite programą!

* Fotografijų konkursą „Aš ir mano vystyklai” - šiame konkurse dalyvauja nuotraukos, kuriose įamžinti bet kokio amžiaus ir lyties vaikučiais su bet kokiais vystyklais, išskyrus vienkartines sauskelnes.
Dovana - pasirinkto dydžio prilaikančios kelnytės „Imse Vimse” www.rasakila.lt/lt/daugkartines-sauskelnes-prilaikancios-isorines-kelnaites/prilaikancios-kelnaites-imse-vimse.htm
Dovana - ekologiškos medvilnės vatos, ausų ir nosies krapštukų bei servelėlių rinkinys http://www.rasakila.lt/lt/parduotuve.htm?news=true&psl=2
Nuotraukas siųskite el. p. centras@attachmentparenting.lt iki gegužės 27 d., nurodykite savo vardą, pavardę, tel. nr. ir el. p. adresą. Apie laimėjimą informuosime asmeniškai. Dovanos bus įteiktosVystyklų turgaus metu. Sekite programą! Nuotraukos bus paskelbtos „Facebook” tinkle ir renginio organozatorių svetainėse. Konkurse renkami du nugalėtojai - vieną išrenka balsuodama publika, kitą - Vystyklų turgaus organizatoriai.

* Piešinių konkursą „Svajonių patiesalas” - šiame konkurse dalyvauja piešiniai su eskizais, apie kokį pledą svajojate savo mažyliui. Konkurso nugalėtojo svajonę įgyvendins Renata iš „Esoteric.lt”.
Dovana - rankų darbo drėgmės nepraleidžiantis vilnos patiesalas, sukurtas pagal jūsų eskizą, http://www.esoteric.lt/kudikiams/pledukai-i-lopsi/pledukas-juru-arkliukai.html
Piešinius (skanuotus, fotografuotus ir kt.) siųskite el. p. centras@attachmentparenting.lt arba paštu A. Vivulskio g. 10a-10, Vilnius, iki gegužės 26 d., būtinai nurodykite savo vardą, pavardę, tel. nr. ir el. p. adresą. Apie laimėjimą informuosime asmeniškai. Dovanos bus įteiktosVystyklų turgaus metu. Sekite programą! Nuotraukos bus paskelbtos „Facebook” tinkle ir renginio organozatorių svetainėse.

* Aprišamų vystyklų rišimo varžybas - jų dalyviai medžiaginiais aprišamais vystykliukais rengs kūdikio dydžio lėles, o renginio organizatoriai stebės, kuris iš jų bus greičiausiais, tinkamiausiai elgsis su vaikeliu ir tvirčiausiai apriš vystyklus.
Dovana - išbandymo rinkinys (4 medžiaginės sauskelnės, 4 įklotai ir prilaikančios kelnytės pasirinktinai) http://www.kikilis.com/daugkartines-sauskelnes/daugkartines-sauskelnes-23/lt/isbandymo-rinkinys-30.html
Būtina išankstinė registracija el. p. manovystyklai@yahoo.com. Varžybos vyks gegužės 28 d. 13 val. Vystyklų turgaus metu.

* Vystyklystės palaikymo akciją „Aš balsuoju už vystyklus!” Ne vienas pasirinkęs vystyklus, yra pasijutęs mažytės mažutėlytės mažumos nariu - kitokiu, nesuprantamu, marginaliu. Kviečiame sužinoti, kiek daug mūsų yra!
Ieškok bet kurio iš organozatorių „Facebook” tinkle: Prieraišiosios tėvystės centras, Mano vystyklai, Daugkartinės sauskelnės ir atiduok savo balsą!

2011 m. balandžio 23 d. Žemės dienos proga buvo keliama didžioji žalioji vystyklų keitimo banga - tėveliai kviesti vienu metu įvairiose pasaulio vietose pakeisti daugkartines sauskelnes savo vaikams ir šitaip pasauliui parodyti, kad jie renkasi vystyklus. Preliminariais duomenimis, akcijoje dalyvavo daugiau nei 6 tūkstančiai užpakaliukų.
Mes tęsiame šią akciją Lietuvoje ir gegužės 28 d., 12.00 val., Vystyklų turguje laukiame visų, kurie palaiko žaliąją vystyklystės idėją ir yra drąsūs pakeisti savo vaikui kelnytes gegužės saulėje! Vystyklų keitimo vienu metu rekordą sieksime užfiksuoti kaip Lietuvos rekordą.
Daugiau informacijos apie pasaulinę akciją http://greatclothdiaperchange.com/

Už dovanas dėkojame:

ekologiškų prekių parduotuvė „Rasakila” ir www.rasakila.lt
parduotuvė „Augu kitaip” ir www.kikilis.com
ekologiškų rūbų „Manokrautuvėlė.lt”
rankų darbo vilnos gaminių parduotuvė „Esoteric.lt”
kvapų namai „Aromata Mirabilia”
mokyklėlė mažiems ir dideliems „Strazdanėlės”
Mums svarbu jūsų patirtis, nuomonė ir palaikyms, o jūsų laukia puikūs prizai!

Vystyklų turgus vyks 2011 m. gegužės 28 d., šeštadienį, 11-16 val. Tymo kvartale Užupyje, Vilniuje. Daugiau informacijos www.prieraisiojitevyste.lt.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą