BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Konkursai dar tęsiasi - prizai nuostabūs!

Renginį „Vystyklų dienos 2013″ organizuojantis Prieraišiosios tėvystės centras jau dabar kviečia dalyvauti išankstiniuose konkursuose ir laimėti gausybę puikių prizų!

Istorijos konkursas: „Kodėl man auginti vaiką su vystyklais lengviau nei mano mamai”
Neretai vyrauja nuomonė, kad vystyklai - praėjusių amžių atgyvena ir kad tėvai, pasirinkę auginti savo kūdikį su vystyklais, pasmerkia save nesibaigiantiems buities darbams. Taip pat vis dar gyvas mitas, kad vystyklai - nepatogu, nepraktiška, trumpiau tariant, - nešiuolaikiška. Išbandėte šiuolaikinius vystyklus ir žinote, kad yra kitaip? Parašykite apie tai ir laimėkite šaunių prizų!

„Geriausias kūdikio odelės priežiūros receptas”
Jau tradiciniu tapęs konkursas, kuriame laukiame idėjų, kaip prižiūrėti jautrią kūdikių odelę natūraliomis priemonėmis. Ką daryti, kad užpakaliukas neparaustų? Kaip padėti odelei, jei ji sudirgo? Galbūt atradote puikių profilaktikos priemonių? O gal susidūrėte su vystyklų dermatitu ir sėkmingai ji įveikėte? Pasidalinkite savo patirtimi su kitomis mamomis ir gaukite kūdikio odos priežiūros priemonių dovanų!

Gražiausio vystyklo fotokonkursas „Vystyklas - kaip meno kūrinys”
Vystyklai ne tik malonūs kūdikio odelei ir draugiški gamtai. Mamos netrunka atrasti, kad medžiaginiai vystyklai - labai gražu. Vystyklai - tai ne tik rūpinimasis kūdikio higiena. Tai spalvų, audinių, formų ir aksesuarų įvairovė. Šiuolaikinių vystyklų pasirinkimas leidžia sukurti savitą stilių, juk vystyklas - irgi drabužis. Auksarankės mamos pačios kuria vystyklus arba juos puošia, tad kartais vystyklai primena kruopštų rankdarbį ar net meno kūrinį. Sukūrėte tokį - fotografuokite, siųskite ir laimėkite prizų!

Darbus kviečiame siųsti adresu renginiai@attachmentparenting.lt iki balandžio 17 d. Nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti balandžio 20 d. per baigiamąjį renginį Mokytojų namų kiemelyje. Laukia tikrai vertingi rėmėjų prizai!

Visa renginio programa - http://prieraisiojitevyste.lt/node/771

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą