BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Koks pavasaris be VYSTYKLŲ TURGAUS

ANTRĄ KARTĄ LIETUVOJE
VYSTYKLŲ GAMINTOJUS, PARDAVĖJUS IR NAUDOTOJUS
kviečia VYSTYKLŲ TURGUS

Turgus vyks 2011 m. gegužės 28 dieną
Vilniuje nuo 11 iki 16 val. Vieta dar tikslinama.
Kviečiame registruotis tuos, kurie nori parduoti ar dovanoti vystyklus ir jų priedus ar jais keistis.

Tai gali būti jūsų vaikų jau dėvėti ar jiems netikę vystyklai, visiškai nauji, jūsų pačių pagaminti ar importuoti vystyklai, jų priedai ar medžiagos vystyklų gamybai - esate laukiami visi. Juk kuo įvairesnis asortimentas, tuo įdomiau!

Jums tai puiki galimybė ištuštinti nebereikalingų vystyklų stalčius arba pristatyti savo verslą. Turgelio svečiams tai proga įsigyti vystyklų pigiau, palyginti skirtingų gamintojų pasiūlą, daugiau sužinoti apie pasirinkimą Lietuvoje ir vystyklų naudojimą bei priežiūrą.

Renginio metu numatoma galimybė vesti trumpas paskaitėles ar pristatyti savo gaminius viešai, todėl labai kviečiami prie paskaitų rengimo prisidėti tie, kurie nori pasidalyti informacija: apie vystyklų ekologiją, jų gamybą, naudojimą, priežiūrą, audinius ir pan.

Taip pat laukiame atsiliepiant tų, kurie gali prisidėti prie renginio rėmimo, informacijos apie jį platinimo, renginio reklamos ir organizavimo. Kadangi renginio organizatorės - mamos, o mamų laiko rezervas ribotas, jums prisidedant turgus gali tapti dar įdomesnis, informatyvesnis ir spalvingesnis!

Visi ir visos, norintieji dalyvauti turguje kviečiami registruotis iki š. m. gegužės 19 d. el. paštu manovystyklai@yahoo.com arba telefonu 8 610 17097.

Registruodamiesi nurodykite savo vardą ir pavardę, telefono numerį ir ką ketinate atsinešti (pristatyti). Jei atstovaujate parduotuvei ar norite pristatyti šeimos verslą, nurodykite savo pavadinimą, kontaktinius duomenis, interneto svetainės adresą.

Dalyvio mokestis: 20 Lt. - parduotuvėms ir įmonėms; 5 Lt. - privatiems asmenims, siūlantiems naują produkciją. Jei norite atnešti dėvėtus vystyklus pardavimui, keitimui ar dovanojimui, tai galite daryti nemokamai.

Norintiems dalyvauti turguje pirkėjams, registruotis nereikia ;)

Pratęsdami medžiaginių kelnyčių gyvenimą saugome gamtą. Naudodami tai, kas natūralu, - tausojame savo vaikų sveikatą.

Pagarbiai -
Asta ir Vitalija
VšĮ Prieraišiosios tėvystės centras
Daugiau informacijos www.manovystyklai.blogas.lt ir www.prieraisiojitevyste.lt

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Koks pavasaris be VYSTYKLŲ TURGAUS”

  1.   Daugkartinių vystyklų patirtis: mama Kristina | Dirbu Mama rašo:

    [...] dovanoti vystyklus ir gauti atsakymus į visus klausimus. Daugiau informacijos tinklaraštyje Mano Vystyklai. Žymos: 6 mėn. vaikas, Puoduko reikalai, [...]

Rašyk komentarą